Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych - cover

Szukamy do zespołu Future Mind osoby na stanowisko Młodszego Administratora Aplikacji, która dołączy do nas w Warszawie lub zdalnie. Do Twoich zadań będzie należało monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych z bieżącym funkcjonowaniem stworzonych przez Future Mind aplikacji, takich jak Żappka, czy Hebe. Szukamy przede wszystkim osoby odpowiedzialnej, dyspozycyjnej i zainteresowanej pracą zmianową, która tak jak my rozwija swoje umiejętności, aby realizować coraz ciekawsze i bardziej wymagające projekty. Tworzymy od podstaw zaawansowane systemy informatyczne, mamy na pokładzie ludzi z bardzo wartościową wiedzą, od których można się dużo nauczyć. Cenimy w ludziach entuzjazm, chęć nauki, ducha zespołu i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Zakres obowiązków:

Od kandydatów oczekujemy:

Mile widziane:

Oferujemy:

Salary: PLN: 6.000 - 9.000 (B2B)

We’re always on the lookout for talented individuals
who are eager to work on interesting and challenging projects
and wish to join a team of passionate enthusiasts and professionals.
Submit your CV via the form or by email [email protected]

Up up and a way!

Your message has been sent

confirm

In case you haven't done it yet...