Growth Business Data
Michalina Leśniak
Digital Transformation Digital Advisory
Maciej Cieślukowski Emilia Adamek
People Values
Tomek Jurek
Digital Advisory Customer Experience Technology
Izabela Franke
Digital Advisory CX Strategy Retail
Jakub Nawrocki
Digital Transformation Retail
Paweł Wasilewski

Featured Insights

Explore all insights
Close
Growth Business Data
Michalina Leśniak
Digital Transformation Digital Advisory
Maciej Cieślukowski Emilia Adamek
People Values
Tomek Jurek
Digital Advisory Customer Experience Technology
Izabela Franke
Digital Advisory CX Strategy Retail
Jakub Nawrocki
Digital Transformation Retail
Paweł Wasilewski
Explore all insights

Featured Insights

Feb. 26, 2024 2 min read

FM i Orange łączą siły. Efektem współpracy nowy design strony Orange Flex

Firma doradczo-technologiczna Future Mind poszerzyła grono swoich klientów o największego operatora sieci komórkowych w Polsce – Orange. Tym samym marka wkracza w nową dla siebie branżę – sektor usług telekomunikacyjnych na polskim rynku. W ramach współpracy eksperci Future Mind stworzyli zupełnie nową odsłonę strony internetowej dla usługi subskrypcyjnej Orange Flex, która obsługuje ponad 300 tysięcy użytkowników.

FM i Orange łączą siły. Efektem współpracy nowy design strony Orange Flex

W obliczu nowych możliwości

Firma doradczo-technologiczna Future Mind, rozpoczęła działalność w nowym dla siebie środowisku i podjęła współpracę z marką Orange, dla której zrealizowała projekt redesignu strony internetowej Orange Flex. Głównymi celami projektu było opracowanie przykuwającego wzrok wyglądu, maksymalizacja konwersji, a także skupienie na rozwiązaniu “mobile first”.

– Orange Flex potrzebował atrakcyjnej wizualnie strony, która przekonałaby odwiedzających do wypróbowania usługi i pobrania aplikacji służącej do aktywacji numeru oraz zarządzania subskrypcją. Po wewnętrznych analizach i konsultacjach z klientem zaprojektowaliśmy przykuwającą uwagę stronę internetową oraz wsparliśmy Orange w optymalizacji istniejącej architektury informacji. Jest to kolejny responsywny projekt webowy w naszym portfolio, które niebawem powiększy się o następne realizacje na dużą skalę – mówi Łukasz Okoński, Head of Product Design w Future Mind.

Design, który przyciąga

Nowa strona Orange Flex została zaprojektowana z myślą o pokoleniu Z oraz millenialsach, czyli głównych grupach docelowych subskrypcji. Jednym z kluczowych wyzwań było stworzenie interaktywnego projektu, który byłby odpowiedni dla tych odbiorców. Aby to osiągnąć, należało stworzyć sposoby komunikowania oferty Orange Flex w zwięzły, ale dynamiczny sposób, za pomocą storytellingu i przyciągających wzrok wizualizacji. Aktualnie usługi są prezentowane poprzez atrakcyjne animacje, mające sprawić, że każda wizyta na stronie Orange Flex będzie dla użytkownika intuicyjnym doświadczeniem zapewniającym przejrzystość oferty oraz łatwość w nawigacji.

– Naszymi głównymi potrzebami w tym projekcie było stworzenie dla Orange Flex strony, która oprócz odświeżonego designu zapewniłaby przede wszystkim lepsze doświadczenie użytkownikom mobile’owym. Zależało nam również na uporządkowaniu architektury informacji w menu oraz na spójności graficznej zarówno z aplikacją, jak i z formatem komunikacyjnym Orange Flex – mówi Maciej Żulewski, Dyrektor Oferty Flex. – Future Mind zaproponowało nam bardzo ciekawe i świeże podejście, dzięki któremu strona wyświetlana na smartfonach zyskała apkowy sznyt, podkreślający charakter usługi. Nowa nawigacja nawiązuje do rozwiązań stosowanych w aplikacjach mobilnych, a ścieżka użytkownika czytelnie prowadzi do pobrania aplikacji, co jest dla nas kluczowe w kontekście zwiększania konwersji. Kropką nad „i” są defaultowy dark mode i interaktywne rozwiązania wizualne. Dzięki kreatywnym spotkaniom zespołu Flexa z ekspertami z Future Mind udało się wypracować wielopoziomowy efekt, adresujący wyzwania z obszarów UX, SEO, komunikacji i sprzedaży.

Kontakt dla mediów:

Julia Dudziak-Dropko
+48 729 115 231
[email protected]

We engineer
digital business

Subscribe to our insights

A better experience for your customers with Future Mind.

This field is required. Please fill it in, so we can stay in touch
This field is required.
© 2024 Future mind
all rights reserved